Człowiek jest skomplikowaną strukturą rozciągającą się na wielu poziomach wszechświata. Jeśli coś mu dolega to szukanie przyczyn tylko w ciele jest błędem. Ciało jest tylko jednym z elementów całej konstrukcji i to najsłabszym i najmniej istotnym.  W ciele objawiają się tylko skutki tego co jest „gdzie indziej”. To samo dotyczy sytuacji jakie  w życiu nas spotykają. Ich przyczyna też często jest poza tym widzialnym światem. 

W zabiegu dociekamy tych głębokich przyczyn. Bardzo często samo zrozumienie pomaga w ich osunięciu. Uleczenie jest skutkiem objęcia świadomością jakiegoś zagadnienia. Dzięki temu usuwa się konieczność kontynuowania tego doświadczania. Doświadczenia są po to aby wytworzyć wiedzę na temat jakiejś treści, przećwiczyć ją i uzyskać moc z tego płynącą. 

W zabiegu bardzo łatwo i skutecznie można usunąć traumy, fiksacje, uporczywe emocje z jakiegoś odległego już w czasie powodu,  które nie pozwalają człowiekowi być wolnym. 

Mam również możliwość usunięcia zalegających w strukturze umysłu i ciała złogów zatykających przepływ energii. Złogi te nazwałam anty człowiekiem bo uniemożliwiają one  podwyższenie wibracji a co za tym idzie poziomu świadomości działając ty samym przeciwko człowiekowi i jego ewolucji.

Te wszystkie elementy wchodzą w zakres tzw. oczyszczania. Prócz tego, co bardzo istotne, mogę przyspieszyć i spowodować przeskok poziomu świadomości. Jeżeli człowiek jest blisko tego momentu to poczuje wyraźną różnicę w sposobie myślenia i reagowania. 

Przebieg zabiegu:

Najpierw widzeniem pozazmysłowym badam przyczynę dysfunkcji. Potem, w razie potrzeby, w stanie rozszerzonej świadomości klienta przedyskutowujemy problem i obejmujemy go świadomością. Następnie „wpompowuję” w klienta algorytmy (patrz. Hiperfizyka) i treści z wyższych poziomów. W starej nomenklaturze mówi się, że przekazuje się światło. Na końcu „podaję” algorytmy weryfikujące i zabezpieczam pole.

Czasami zadowalający efekt jest już po jednym zabiegu a czasami trzeba ich wykonać kilka. Jednak każdy zabieg przynosi jakiś skutek.

Zapraszam

Close Menu
×