TV Victoria

Wizja Przyszłości

Warsztaty stacjonarne w Wiktorii.

Plan warsztatów

Terminy:

9-10 Kwietnia 2022

Rozpoczęcie w sobotę o godz. 11.00. Zakończenie w niedzielę ok. godz. 17.00.

 

1. Warunki środowiska

 • Jakie są wymagania epoki wodnika.
 • Treści i potencjały obecne w przestrzeni.
 • Co decyduje o tym, jak należy planować przyszłość.
 • O co chodzi w ewolucji.
 • Co to jest ścieżka ewolucyjna. Odejście z matriksa. Warunki fizyczne planety i ściezki ewolucyjnej a system przekonań cywilizacji.
 • Na czym polega rozwój istoty.
 • Na czym polega budowanie inteligencji i świadomości.
 • Poziomy świadomości.

2. Wizja przyszłości

 • Co należy wziąć pod uwagę, ażeby uwzględnić wymagania ścieżki.
 • Czy demokracja to dobry ustrój?
 • Jak uniknąć dyktatury?
 • Jak podejść do sztucznej inteligencji?
 • Sposoby na depopulację.
 • Ustrój gospodarczy.
 • System finansowy.
 • Dostosowanie systemu do poziomu świadomości.

Warsztaty odbędą się w miejscowości Wiktoria (w gminie Strachówka). Miejscowość położona jest 60 km od Warszawy. Dojazd samochodem lub pociągiem do Tłuszcza.

Zajęcia będą odbywały się w kopule wybudowanej na osiedlu kopułowym w Wiktorii. Osiedle położone jest w zacisznym miejscu, w lesie. W przerwach zajęć będzie można odbywać spacery po lesie lub ogrodzie. Przewidywana jest kolacja przy grillu, jednakże uzależnione jest to od warunków pogodowych.

Bliższych informacji udzielę po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w warsztatach.

Warsztaty odbędą się w ośrodku w Korbielowie.
Cena pobytu to 100 zł za noc. W tym poczęstunek i obiadokolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę. Do dyspozycji są pokoje dwuosobowe. Konieczne jest wpłacenie zaliczki za pobyt. Zaliczka to 30% ceny.
Konto: Elżbieta Haratonian 98811800020003040130000010
Adres: ul. Beskidzka 18 Korbielów 34-335
Tel. 500 281 758

Jeśli chcą Państwo przyjechać w piątek, to proszę pokój rezerwować samodzielnie.

Bliższych informacji udzielę po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w warsztatach. Proszę pisać na adres: joanna.rajska.hiperfizyka@gmail.com lub dzwonić: 508 955 161

Chętnych proszę o zgłoszenie się pisząc na adres: joanna.rajska.hiperfizyka@gmail.com Po zgłoszeniu udzielę dokładnych informacji.

Adres: Wiktoria 20B, 05-282 Strachówka

Jest to mała wieś ok. 60 km na wschód od Warszawy. Dom jest w małym osiedlu kopułowym na wielkiej polanie w lesie, poza zabudowaniami wsi Wiktoria. Zajęcia będą się odbywały w moim domu.

Dojazd samochodem. Jeśli ktoś nie ma możliwości przyjazdu samochodem to można przyjechać pociągiem do miejscowości Tłuszcz lub Łochów. Są to miejscowości na trasie do Białegostoku przez Warszawę. Pociągi dalekobieżne zatrzymują się w Tłuszczu. Można też dojechać z Warszawy Kolejami Mazowieckimi – są to koleje podmiejskie jadące często i rozpoczynające swój bieg w Warszawie na dworcu wileńskim.  Tłuszcza lub Łochowa odbieram samochodem.

Noclegi w agroturystyce w cenie 70 zł za dobę. Możliwe jest zamówienie śniadania. Nocleg ze śniadaniem (pysznym obfitym) 100zł. Noclegi będą zarezerwowane. Adres agroturystyki: Rozalin 48 tel. 882 498 988. Rozalin jest kilka kilometrów od Wiktorii.

Istnieją również inne możliwości noclegów – bardziej luksusowych, w okolicy jest np. Pałac w Łochowie. Proponuję jednak nocleg w Dworze Sulejów. Cena od 60-120 zł za dobę. Tel. 507 027 467. W tym dworze będziemy w sobotę jedli obiad.

Kolacje we własnym zakresie. W agroturystyce jest kuchnia. 

W razie specjalnych życzeń i pytań proszę dzwonić.  Mój telefon 508 955 161

 

Serdecznie zapraszam,

TV Victoria

Zgłoszenia proszę kierować na adres:

joanna.rajska.hiperfizyka@gmail.com

Opinia o warsztatach

Miałam wielką przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w warsztatach Joanny.
Poznałyśmy się ponad 10, może 12 lat temu na zjeździe społeczności Szambry w Broku, koło Warszawy. Joanna była tam jednym z prelegentów. Słuchałam zafascynowana jej kosmicznych, zupełnie nowych i niezwykłych dla mnie wypowiedzi. Do tamtego czasu nie spotkałam osoby mającej takie wglądy w kosmiczną rzeczywistość. Miałam mnóstwo pytań, ale zbyt małą wiedzę, aby zapytać o coś konkretnego na forum publicznym, jednak wędrowałam za nią krok w krok poza wykładami i przy każdej okazji zadawałam pytania. Ta nowa dla mnie wiedza, choć tak nieprawdopodobna, rezonowała ze mną i wyczuwałam w niej prawdę.

Prowadziłam już mój niewielki Ośrodek terapii, edukacji i rozwoju pod nazwą ,,Dom Natury” www.hellinger-domnatury.pl, więc zaproponowałam Joannie prowadzenia warsztatów w Poznaniu, w którym mieszkam i pracuję. Joanna prowadziła kilkakrotnie warsztaty w Poznaniu, pisząc równocześnie „Hiperfizykę”. Zorganizowałam także duże, ogólnopolskie warsztaty w Domu Natury w Karpaczu.
W warsztatach Joanny wzięło udział ponad 80 osób. Był to czas przed rokiem 2012, pełen napięcia i niepokoju. Potem nasze drogi rozeszły się na wiele lat.

Śledziłam jednak poczynania Joanny, szczególnie gdy powstała TV Wiktoria.  Dowiedziałam się, że Joanna organizuje warsztaty stacjonarne, w tym trudnym czasie. Spragniona kontaktu „na żywo” z ludźmi myślącymi podobnie, zapisałam się na warsztaty wraz z dwoma koleżankami, które także 12 lat temu uczestniczyły w warsztatach Joanny w Poznaniu. Ekscytująca była też perspektywa naszego spotkania po latach.

Nie zawiodłam się.
Joanna jak dawniej pełna werwy i uroku osobistego, powitała nas w swoim kosmicznym, kopułowym domu, gdzie odbywały się warsztaty. Duża przestrzeń w czystej bieli, niezwykle korespondowała z jej osobą i kosmicznymi tematami, które poruszała. Wróciła wiedza z Hiperfiyki, przypominana i uzupełniana przez Joannę. Trudna wiedza, podnosząca naszą świadomość. W warsztatach uczestniczyło 12 osób. Zawarliśmy ciekawe nowe znajomości. W skupieniu słuchaliśmy wykładów Joanny, zadając pytania, na które dostawaliśmy interesujące odpowiedzi. Odpowiedzi nie zawsze zgadzały się z naszą dotychczasową wiedzą i przekonaniami, ale o to w tym wszystkim chodzi, aby otwierać się na nowe możliwości i poszerzać swoje horyzonty.

Nie będę nieudolnie opowiadać, o czym mówiła Joanna. Tego trzeba posłuchać osobiście, to trzeba przeżyć, przetrawić, przegadać, przespać i wchłaniać kawałek po kawałku do swojego umysłu, serca, duszy i ciała. Na te warsztaty po prostu trzeba pojechać, aby tego wszystkiego doświadczyć. Wracamy z nich inni, odświeżeni, bardziej świadomi i pełni nadziei.
Polecam gorąco.

Barbara Mroczkowska