TV Victoria

DOKĄD ZMIERZA ŚWIAT

Warsztaty stacjonarne w Wiktorii.

Plan warsztatów

Terminy:

27-28 LIPIEC 2024

Rozpoczęcie w sobotę o godz. 11.00.

 

Program

1. Rozbieżne ścieżki dla świata

– ścieżka rozwoju

– ścieżka upadku.

2. Upadek w „martwy wymiar” czyli do zagłady

– Kto i w jaki sposób do tego dąży i co jest jego celem.

– Co to jest „bestia”

3. Ścieżka rozwoju

– Czyj to plan i w jakiś sposób jest realizowany.

– Świadomość kluczem do awansu ewolucyjnego.

– Jak działa przestrzeń niszcząc stare światy i budując nowe.

– Skoki kwantowe i ekspansja przestrzeni.

– Zapadnie się przestrzeni i unicestwianie fraktali.

– Rozdział ewolucyjny

– depopulacja

4. Jakie procesy zachodzą teraz.

5. Co trzeba wiedzieć i co można zrobić ażeby przejść przez „ucho igielne” rozdziału ewolucyjnego.

6. Jak – przypuszczalne, będzie wyglądał świat po tym procesie.

7. Dyskusja i ćwiczenia rozwijające świadomość.

Warsztaty dadzą duży impuls do rozwoju świadomości i tym samym pomogą w zbliżeniu się do przeskoku na wyższy poziom wibracyjny. Pomogą dokonać tzw. skoku kwantowego.

Wiedza przekazana podczas warsztatów spowoduje wzmożenie aktywności umysłowej w wyższych rejestrach wibracyjnych co spowoduje wzniesie poziomu myślenia na poziom syntezy i holizmu. To z kolei da podwaliny na przeskok kwantowy.

Będziemy wykonywali ćwiczenia uruchamiające czakrę serca i trzeciego oka. Uruchomienie tych czakr jest biletem wstępu do wyższego poziomu. Umożliwia kontakt ze swoją istotą, ze swoją wiedzą, mądrością i prawdziwą intuicją. Nawet umożliwia zdolności tzw. paranormalne.

Otrzymasz również (jeśli pozwolisz sobie na to) gotowe algorytmy wzbogacając twój zasób i przyspieszające skok kwantowy.

Zajęcia odbywają się w domu kopułowym, w lesie. To samo w sobie jest atrakcją. Warunki są luksusowe. Jest wygodnie i czysto fizycznie i energetycznie.

 
Adres: 
Wiktoria 20B, 05-282 Strachówka

Wiktoria to mała wieś ok. 60 km na wschód od Warszawy. Dom jest w małym osiedlu kopułowym na wielkiej polanie w lesie, poza zabudowaniami wsi Wiktoria. Zajęcia będą się odbywały w moim domu.

Dojazd samochodem. Jeśli ktoś nie ma możliwości przyjazdu samochodem to można przyjechać pociągiem do miejscowości Tłuszcz lub Łochów. Są to miejscowości na trasie do Białegostoku przez Warszawę. Pociągi dalekobieżne zatrzymują się w Tłuszczu. Można też dojechać z Warszawy Kolejami Mazowieckimi – są to koleje podmiejskie jadące często i rozpoczynające swój bieg w Warszawie na Dworcu Wileńskim.  Z Tłuszcza lub Łochowa odbieram samochodem.

Polecane noclegi to: agroturystka w Rozalinie – tel. 882 498 988

Istnieją również inne możliwości noclegów – bardziej luksusowych, w okolicy jest np. Pałac w Łochowie lub nocleg w Dworze Sulejów.

Tel. 507 027 467. 

Można również zanocować u mnie w domu. Są dwa pokoje dwuosobowe i jeden jednoosobowy.

W razie specjalnych życzeń i pytań proszę dzwonić.  Mój telefon 508 955 16

 

Serdecznie zapraszam,

TV Victoria

Zgłoszenia proszę kierować na adres:

joanna.rajska.hiperfizyka@gmail.com

Opinia o warsztatach

Miałam wielką przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w warsztatach Joanny.
Poznałyśmy się ponad 10, może 12 lat temu na zjeździe społeczności Szambry w Broku, koło Warszawy. Joanna była tam jednym z prelegentów. Słuchałam zafascynowana jej kosmicznych, zupełnie nowych i niezwykłych dla mnie wypowiedzi. Do tamtego czasu nie spotkałam osoby mającej takie wglądy w kosmiczną rzeczywistość. Miałam mnóstwo pytań, ale zbyt małą wiedzę, aby zapytać o coś konkretnego na forum publicznym, jednak wędrowałam za nią krok w krok poza wykładami i przy każdej okazji zadawałam pytania. Ta nowa dla mnie wiedza, choć tak nieprawdopodobna, rezonowała ze mną i wyczuwałam w niej prawdę.

Prowadziłam już mój niewielki Ośrodek terapii, edukacji i rozwoju pod nazwą ,,Dom Natury” www.hellinger-domnatury.pl, więc zaproponowałam Joannie prowadzenia warsztatów w Poznaniu, w którym mieszkam i pracuję. Joanna prowadziła kilkakrotnie warsztaty w Poznaniu, pisząc równocześnie „Hiperfizykę”. Zorganizowałam także duże, ogólnopolskie warsztaty w Domu Natury w Karpaczu.
W warsztatach Joanny wzięło udział ponad 80 osób. Był to czas przed rokiem 2012, pełen napięcia i niepokoju. Potem nasze drogi rozeszły się na wiele lat.

Śledziłam jednak poczynania Joanny, szczególnie gdy powstała TV Wiktoria.  Dowiedziałam się, że Joanna organizuje warsztaty stacjonarne, w tym trudnym czasie. Spragniona kontaktu „na żywo” z ludźmi myślącymi podobnie, zapisałam się na warsztaty wraz z dwoma koleżankami, które także 12 lat temu uczestniczyły w warsztatach Joanny w Poznaniu. Ekscytująca była też perspektywa naszego spotkania po latach.

Nie zawiodłam się.
Joanna jak dawniej pełna werwy i uroku osobistego, powitała nas w swoim kosmicznym, kopułowym domu, gdzie odbywały się warsztaty. Duża przestrzeń w czystej bieli, niezwykle korespondowała z jej osobą i kosmicznymi tematami, które poruszała. Wróciła wiedza z Hiperfiyki, przypominana i uzupełniana przez Joannę. Trudna wiedza, podnosząca naszą świadomość. W warsztatach uczestniczyło 12 osób. Zawarliśmy ciekawe nowe znajomości. W skupieniu słuchaliśmy wykładów Joanny, zadając pytania, na które dostawaliśmy interesujące odpowiedzi. Odpowiedzi nie zawsze zgadzały się z naszą dotychczasową wiedzą i przekonaniami, ale o to w tym wszystkim chodzi, aby otwierać się na nowe możliwości i poszerzać swoje horyzonty.

Nie będę nieudolnie opowiadać, o czym mówiła Joanna. Tego trzeba posłuchać osobiście, to trzeba przeżyć, przetrawić, przegadać, przespać i wchłaniać kawałek po kawałku do swojego umysłu, serca, duszy i ciała. Na te warsztaty po prostu trzeba pojechać, aby tego wszystkiego doświadczyć. Wracamy z nich inni, odświeżeni, bardziej świadomi i pełni nadziei.
Polecam gorąco.

Barbara Mroczkowska