Warsztaty on line

 

Warsztaty on line, to w tej chwili, trzy godzinne spotkania dwa razy w tygodniu, we wtorek i czwartek od godz. 18-tej do 21- wszej.

Są to dwa typy warsztatów. We wtorek wykłady z hiperfizyki, a w czwartek dyskusje na tematy społeczne, psychologiczne i polityczne. Przykładowe tematy tych warsztatów to:

– jakie są wymagania dla przyszłego człowieka

– czym jest dobro i zło

– jaka powinna być edukacja

– jaki powinien być przyszły ustrój społecznopolityczny

– czym powinna być władza

Dyskusje są bardzo gorące i dużo wnoszące. Uświadamiają dyskutantom wiele aspektów rzeczywistości, z których nie zdawali sobie sprawy oraz – co bardzo ważne, wydobywają z podświadomości ich własne poglądy, przekonania i ich własną mądrość. 

W tym cyklu miejsca na warsztatach są bardzo ograniczone, bo sens dyskusji jest wtedy, gdy nie bierze w niej udziału więcej niż 6-7 osób.

Na wykładach z hiperfizyki może być uczestników więcej. W tej formie wykładów ważny jest bezpośredni kontakt z wykładowcą bo daje możliwość, na bieżąco, wyjaśnienia niezrozumiałych zagadnień.

Przykładowe tematy z hiperfizyki to:

– Czym jest przestrzeń i jak działa.

– Czym są gęstości i ich charakterystyka.

– Fraktalność wszechświata.

– Czym jest świadomość i jej poziomy.

– Algorytmy jako nośnik informacji itd.

W dużej mierze tematy mogą być dyktowane przez uczestników.

Zajęcia on line odbywają się w programie ZOOM. Ze strony uczestnika wystarczy tylko kliknąć na podany link i poczekać moment na zaakceptowanie przez organizatora.

Cena jest przystępna. Wszelkie szczegóły podam odpowiadając na maila od potencjalnego uczestnika. Proszę zgłoszenia kierować na: joanna.rajska.hiperfizyka@gmail.com

Zapraszam

Joanna Rajska

 

 

Close Menu
×